KONST / Litografier / Litografi 8023089
nr 802 3089
Litografi
Jack Kampmann, (1914-1989), "Morgen", motiv från Färöarna, signerad, motivets mått: 47x60
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:49:01
21/1 15:13:07
150 kr
21/1 17:28:10